Корзина
+380675584705
+380675584705
+380668823245
+380442322565
УкраинаКиевКуреневская 16
Pro Klimat
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Газовые колонки

Купуйте газові колонки по недорогим ціна на Проклімат!

Купити газову колонку - це значить забезпечити будинок, квартиру або виробниче приміщення безперебійної подачею гарячої води. Цей спосіб гарячого водопостачання відомий кілька десятиліть, але сучасні моделі відрізняються від старих зразків якістю, економічністю та зручністю у використанні.

Інтернет магазин газових колонок

На ринку водогрійного обладнання представлені товари різних модифікацій. Магазин газових колонок пропонує прилади для побутового та технологічного використання. Техніка призначена не тільки для нагріву води, а й для підтримки її температури. Водонагрівач складається з теплообмінника, пальників і апаратури, яка регулює роботу приладу.

Принцип роботи полягає в тому, водопровідна вода, яка надходить в колонку, нагрівається, протікаючи по змійовику. У цьому сегменті продукції представлені газові колонки від відомих виробників опалювальної та водонагрівальної техніки: ARISTON, Electrolux, Beretta, Bosch, Demrad, RÖDA і т. Д. Можна вибрати обладнання різної потужності, ціни і конструктивних особливостей.

Підбір газової колонки

Щоб орієнтуватися серед величезної кількості проточних водонагрівачів, перед тим, як купити газову колонку, варто визначитися з необхідною потужністю. Всі прилади умовно поділяють на три ступені потужності:

  1. 17-20 кВт - призначені для роботи однієї точки водорозбору;
  2. 20-26 кВт - необхідні для одночасного одержання гарячої води з двох джерел;
  3. 26 і більше кВт - можуть обслуговувати кілька систем подачі води: кухня, ванна, душ, їдальня і т. Д.

У таблиці представлено кількість води, одержуваної за одну хвилину, на яке може розраховувати споживач, купуючи газову колонку, за ступенем потужності.

Приблизний обсяг гарячої води в залежності від потужності колонки і температури води

ступінь потужності

t 50 ° С

t 25 ° С

1

5 л.

11,5 л.

2

7 л.

14 л.

3

8 л.

16 л.

Іншим критерієм, що дозволяє купити газову колонку, відповідну індивідуальним запитом, є тип пальника. Вони можуть бути із ступінчастою і плавним регулюванням, в обох випадках потужність полум'я налаштовується і змінюється ручним способом. У таких конструкціях ступінь нагріву води може змінитися в залежності від температури вхідної води, тиску газу, кількості включених точок водопостачання.

Цього можна уникнути, купивши газову колонку з авторегулюванням - модуляцією полум'я. Після установки температурного режиму, він буде підтримуватися незалежно від зовнішніх чинників з похибкою в кілька градусів.

При виборі обладнання велике значення має спосіб розпалювання. Раніше подібні прилади розпалилися вручну, сьогодні цей метод практично не використовується. В сучасних проточних водонагрівачах допускається кілька технологій:

  • ПЬЕЗОРОЗПАЛ, керований за допомогою спеціальної кнопки;
  • електронний розпал, що працює за допомогою змінних елементів живлення;
  • розпал від гідродинамічного генератора, при якому струм для розпалювання пальника виділяє турбіна, керована водяним потоком.

Електронний метод отримання іскри забезпечує саму економічну роботу газової колонки, ціни таких моделей декілька вище зразків з п'єзоелементами, але їх відрізняє надійність і зручність у використанні. Сучасні водонагрівальні апарати, що використовують газ як енергоносій, забезпечені багаторівневою системою безпеки.

Продаж газових колонок різних модифікацій

Серед величезної кількості пропозицій на ринку водонагрівальної техніки нашу інтернет-майданчик відрізняють недорогі ціни на газові колонки, зручна форма оплати, висока якість продукції і великий асортимент товарів. Компетентні фахівці готові надати детальну консультацію. На сайті інтернет - маркету існує форум, де можна дізнатися думку споживачів про роботу газових колонок, відгуки містять переваги і недоліки конкретних моделей.

Нерідко вибір приладу обумовлюється зручними додатковими функціями, серед яких комфортне керування, наявність інформативного дисплея, поєднання з інтер'єром і розміром приміщення. У нашому інтернет магазині купити газову колонку можуть споживачі, які розраховують на бюджетну модель, і клієнти, які бажають придбати дороге високотехнологічне обладнання.

Колонка газова (водонагрівач на газу) - це прилад, призначений для нагріву води, що використовує тепло від горіння газу. Може використовуватися в різних цілях і тому розрізняються кілька видів таких нагрівачів: - технологічні, - побутові. Колонки газові можуть відрізнятися потужністю, об'ємом води, що нагрівається і функціональністю. Щодо влаштування, вони діляться на проточні та накопичувальні. Газ в залежності від умов може використовуватися як природний, так і зріджений (балонний). Головною перевагою таких водонагрівачів можна вважати використання найбільш зручного і дешевого виду палива - природного газу. Слід зазначити, що вибір газової колонки повинен в першу чергу покладатися на такі критерії як безпеку і надійність. Газ є пожежонебезпечним і вибухонебезпечним, він токсичний, тому неякісна газова колонка - об'єкт підвищеної небезпеки в будинку. Також при установці такого водонагрівача слід особливу увагу звернути на димохід для відведення продуктів згоряння, оскільки перегоріли газ не менш небезпечний, не має запаху. Щороку відбувається велика кількість нещасних випадків, пов'язаних з неякісним газовим обладнанням. Звертаємо вашу увагу на контрафактну продукцію китайського виробництва. Всі газові колонки надаються нами сертифіковані і відповідають сучасним стандартам безпеки. Виготовлені з якісного матеріалу і мають запатентовану конструкцію. Технологічне пристрій проточного водонагрівача призначене для миттєвого нагріву води. Такі пристрої не мають бака. Вода нагрівається за допомогою теплообмінника. Накопичувальний водонагрівач має бак, в якому міститься обсяг води, цей тип більше підходить як правило для господарських і промислових цілей або при потребі в постійному великій кількості гарячої води.

Придбати газову колонку

Придбати водонагрівач можна скориставшись каталогом продукції на нашому сайті. Зверніть увагу, що при виборі слід керуватися рядом параметрів: призначення, потужність, економічність. Не завжди дешева ціна свідчить про правильний вибір.